Advert

YAKAKENT CHP'DE ÜYE KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yakakent İlçe Teşkilatında üye kayıtları devam ediyor.

YAKAKENT CHP'DE ÜYE KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kara, Umutlarımız yeşeriyor ve partimize katılımlar günden güne artıyor. Halkımız hizmet zamanı sizde der gibi bizleri karşılıyor. İnanın bizlerde bu güç ve inanç var. Partimize yeni katılımlar gerçekleşiyor. 22 Şubat 2022 Salı günü kurulan halk pazarında kurmuş olduğumuz stant’da partimize Katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz" diyerek şu ifadelere yer verildi: Pandemi nedeniyle partimize gelemeyen yeni üyelerimizin üye formlarının standımızda yeni kayıtlarına durmadan devam ediyoruz. İktidar yolundaki yeni üye olan yol arkadaşlarımıza bu yolda başarılar diliyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kara, “Türkiye, ekonomik buhran ile yangın yerine dönmüşken, yangının kundakçıları vatandaşlarımıza bir de enerji buhranı yaşatıyorlar. Elektrikten doğalgaza, akaryakıttan köprü geçiş ücretlerine, harçlardan vergilere kadar her şeye durmaksızın zam yapılıyor” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kara, CHP Samsun İl Kadın Kollları Başkanımız Sayın Nazan Yurttutan Güneysu'ya ve Yönetim Kurulunun kıymetli üyelerine, CHP Samsun İl Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Öykü Özkan ve Kıymetli Yönetim Kurulu üyelerine, CHP Yakakent Kadın Kolları Başkanımız Sayın Halide Bayrakdar ve Yönetim Kurulunun kıymetli üyelerine Salı günleri kurulan halk pazarında kurmuş olduğumuz stant’da bizlere ve partililerimize vermiş oldukları emeklerinden ötürü teşekkür ederim dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kara, İlçemiz pazar yerindeki ilgi, gelmekte olanın geldiğinin kanıtıydı. İnşallah o güzel günler yakında dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI