Advert

KARDEŞ OKUL’DAN, KARAYOLLARI KOLİN’E ZİYARET

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl uygulamaya konulan Günebakan Kardeş Okul Projesi kapsamında Bafra Cumhuriyet Ortaokulu olarak kardeş okul seçilen Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu'nu ziyaret ettik.

KARDEŞ OKUL’DAN, KARAYOLLARI KOLİN’E ZİYARET

Bafra cumhuriyet ortaokulu Müdürü Recep Arabacı, Rehber Öğretmenleri Semine Şükür, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Seher Bildik ve üç öğrencimizin gerçekleştirdiği ziyarette, tanışmanın yanı sıra birlikte yapılacak etkinlikler için de fikir alışverişinde bulunuldu. Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu öğrencileri, öğrencilerimize okullarını gezdirerek birlikte güzel vakit geçirdiler. Öğrencilerimiz, kardeş okullarını beğendiklerini ve arkadaşlarını çok misafirperver bulduklarını dile getirdiler.

Bafra cumhuriyet ortaokulu Müdürü Recep Arabacı, Bugünkü güzel ev sahipliği ve tanışma etkinliği için Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Müdürü Taylan Mete’ye, Müdür Yardımcısı Emre İyigün’e, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz. Bizler de kendilerini en kısa sürede okulumuzda ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI