Advert

TURKUAZ GRUP HASAR DANIŞMANLIK

İş yada Trafik Kazası Mağduruysanız 10 Yıl Geriye Dönük Tazminat Talep Edebilirsiniz

TURKUAZ GRUP HASAR DANIŞMANLIK

TURKUAZ GRUP HASAR DANIŞMANLIK Hizmetleri Sigorta iş kazası yada Trafik kazası Mağduruysanız 10 Yıl geriye dönük Tazminat Talep hakkınız var o zaman ne duruyorsunuz sizlerin daima ve  her daim yanınızdayız bize ulaşabilirsiniz.

Turkuaz Grup Hasar Danışmanlık Hizmetleri Sigorta Uzmanı Habib Doğan sigorta kapsamında meydana gelen trafik, deniz ve hava taşımacılığı sonrasında meydana gelen kazalar sonrası kayıp ve zararların giderilmesi noktasında ne yapılacağı konusunda kısa bilgiler verdi.

 Turkuaz Grup Hasar Danışmanlık Hizmetleri Sigorta Uzmanı Habib Doğan sigorta kapsamında meydana gelen trafik, deniz ve hava taşımacılığı sonrasında meydana gelen kazalar sonrası kayıp ve zararların giderilmesi noktasında ne yapılacağı konusunda kısa bilgiler verdi. TURKUAZ GRUP HASAR DANIŞMANLIK Hizmetleri Sigorta Uzmanı Habib Doğan açıklamasında, insanlığı bizler için önemlidir bu nedenle sigorta kapsamında meydana gelen trafik, deniz ve hava taşımacılığı sonrasında oluşan kazalarda kayıp ve zararların giderilmesi için hukuki danışmanlık hizmeti verildiğini ifade etti. Doğan, vatandaşı yakından ilgilendirecek özel önemli konularda, Deneyimli Hasar Uzmanlarımız ve Hukuk Müşavirleriyle mağduriyetinizin giderilmesi konusunda çalışıyoruz. Sigortalı, Sigortasız ve faili meçhul araç tarafından meydana gelen kazalarda oluşan vefat, daimi sakatlık veya yaralanmalarda " Tazminat, Tedavi masrafları gibi kayıp ve zararlar araştırılıp mağduriyetiniz giderilmesinin yanı sıra çözümlenene kadar hiçbir ücret talep etmediklerini dile getiren Sigorta Uzmanı Habib Doğan, çözüme kavuşturduklarını söyledi. Dediğimiz gibi sizlerin her daim her zaman yanınızda olan kuruluşumuz, daha da büyüyerek şimdi de SAMSUN' DA açtığı yeni şubesi ile hizmet vermeye devam edecek dedi. " TURKUAZ HASAR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SİGORTA " SİGORTA UZMANI HABİB DOĞAN GSM: 0532 467 27 34

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI