Advert

YAKAKENT AK PARTİ KÜRÜZ MAHALLESİNDE

Yakakent AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mahalle gezileri Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma’nında katılımı ile Kürüz Mahallesinde bir araya geldiler.

YAKAKENT AK PARTİ KÜRÜZ MAHALLESİNDE

AK Parti Yakakent İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mahalle ziyaretleri kapsamında AK Parti Yakakent İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, milletimizin desteği ve hayır duasıyla çalışmalarımıza ve ziyaretlerimize devam ediyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Kıyma, Kadın kolları Başkanımız Muhteber Çevik, Gençlik Kolları Başkanlarımız Fatih Korkmaz ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Kürüz, Gürgenlik Mahallemizde vatandaşlarımızla sohbet ettik, talep ve önerilerini dinledik. Ayrıca Kürüz Mahalle Başkanlığı görevini yürütmüş olan Ramazan Baylan'a teşekkür plaketini takdim ettik.

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, Covd-19 salgını dolayısıyla ziyaretlerimiz hassas bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Elimizden geldiğince vatandaşlarımızı ziyaret edip talep ve isteklerini dinliyoruz AK Parti ailesi olarak her zamankinden daha diri bir şekilde halkın yanında olmaya devan ediyoruz. Yakakent’e bağlı bulunan bütün mahalleleri tek tek gezerek halka ulaşmaya ve onların dertlerini dinlemeye devam ediyoruz. Sevgi ve muhabbet ile bakan gözün ve söyleyen sözün giremeyeceği gönül yoktur. Severek yaptığımız işler farkını hemen ortaya koymaktadır. Dolayısıyla sevgide, güvende ve inançta mesafenin olmadığını bizlere hissettiren vatandaşlarımıza teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI