Advert
Advert
Advert

İYİ PARTİ'DEN BAŞKANLARA ZİYARET

Alaçam İYİ Parti İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ederek günün anısına plaket takdim etti.

İYİ PARTİ'DEN BAŞKANLARA ZİYARET

Alaçam İYİ Parti İlçe Başkanı Dursun Ayvaz ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte 3 Mart 2022 perşembe günü, Alaçamda Mübedele derneği başkanı Özkan Pak’ı, Alaçam Şoförler ve otomobilciler derneği başkanı Kurtbey Bozkurt’u, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz ve Uzun yıllar Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatifi başkanlığı yapan Mehmet Aydoğdu'yu makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretlerde ülke ekonomisiyle ilgili konulara değinildi. Özellikle öğrenci servis taşımacılığı yapan şoförler akaryakıt fiyatlarındaki artışlar nedeniyle yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler. İyi Parti İlçe Başkanı Dursun Ayvaz ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda toplumun her kesiminin büyük bir sıkıntı içerisinde olduğunu söyleyerek, çiftçimiz gübreden yakınıyor, tarlasını ekemiyor ya da ekmişse gübre atamıyor. Şoför esnafımız akaryakıt fiyatlarından yakınıyor. Hiç kar yapamıyor ya da giderlerini hesapladığınız zaman zararına çalışıyor. Esnaflarımız elektrik faturalarından yakınıyor. Malını satamamaktan yakınıyor. Mevcut şartlarda bir an evvel erken seçime gidilmesinde zaruret vardır. Milletimiz asla karamsarlığa kapılmamalıdır. Milletimizin alım gücünü arttıracak, enflasyonu indirecek İYİ Partinin liyakatli kadroları görev beklemektedir. Milletimiz İYİ Kadrolara görevi verdiğinde Alaçam'da  'Ben' değil 'Biz' diyeceğiz. Alaçam'ı birlikte yöneteceğiz. Bütün dernek vakıf ve sendikaların görüşlerini alarak ortak akılla hareket edeceğiz. Eğer genç bir kardeşimizin Alaçam için güzel bir fikri var ise onu da dinleyeceğiz. Arkamızdan hiç kimseye kötü söz söyletmemek için, çocuklarımızın Alaçamın cadde ve sokaklarında başı dik yürümesi için, Daha güzel, yaşanılır bir Alaçam için hep birlikte mücadele edeceğiz, Alaçamda hoş bir seda bırakabilirsek bundan da mutluluk duyacağız dedi.

İYİ Parti ilçe başkanı Dursun Ayvaz oda başkanlarına misafirperverlikleri için teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi ve Ziyaretin anısına başkanlara birer de plaket takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU