Advert

ŞOFÖRLER ODASINDAN İYÏ PARTİ’YE İADE-İ ZİYARET

Alaçam Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kurtbey Bozkurt ve yönetim Kurulu Üyeleri İyi Parti Alaçam İlçe Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu.

ŞOFÖRLER ODASINDAN İYÏ PARTİ’YE İADE-İ ZİYARET

'Bizim siyasi partilerden beklentilerimiz çalışma şartlarımızın düzeltilmesi diyen Kurtbey Bozkurt, Kamu İhale Kanununun bir an evvel çıkartılarak yürürlüğe girmesi; şirketlerin aradan çıkartılarak Öğrenci servis taşımacılığı yapan şoför esnafımızla işveren arasında aracısız anlaşma yapılmasını istiyoruz, dedi.

Bir başka şoför esnafı 250 bin liralık arabamla öğrenci servis taşımacılığı yapıyorum. Mazot 6 lira iken sözleşme yaptık. Mazotun litresi çıktı 20 liranın üstüne. Yakıt masrafı, yağ, sigorta, trafik muayenesi, tamir masrafı, Lastik masrafı, bende çalışıyorum, inanın para kazanamıyorum, dedi.

Biz siyasi parti olarak toplumun belli bir kesimine hitap ediyoruz diyen İyi Parti Alaçam İlçe Başkanı Dursun Ayvaz, Şoför esnafımız bizden farklı olarak bütün topluma hizmet vermektedir. Hiç olmadığı kadar büyük bir ekonomik sıkıntıyla karşı karşıyayız. Türkiye bir tarım ülkesi iken Ukrayna ve Rusya'dan gelecek ay çiçek yağlarından medet umar hale geldik. İnşallah ilk seçimle bunlar gidecek ve problemlerin hepsi çözülecek dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI