Advert

GÜVENLİK TEDBİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın başkanlığında, 2021/2022 Eğitim-Öğretim Yılının ikinci döneminde okul çevrelerinde alınacak güvenlik tedbirleri ile okul servis araçlarının denetimine yönelik toplantı düzenlendi.

GÜVENLİK TEDBİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

İlimiz genelinde 2021/2022 Eğitim-Öğretim Yılının ikinci döneminde okul çevrelerinde alınacak güvenlik tedbirleri ile okul servis araçlarının denetimine yönelik olarak yürütülen çalışmaların görüşüldüğü toplantı, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın başkanlığında, ilgili kurum yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Eğitim-Öğretim yılının ilk dönemi için alınan ve uygulanan tedbirler yeniden gözden geçirilerek, ikinci döneme ilişkin yol haritasının görüşüldüğü toplantıda, okul ve okul çevrelerinde güvenliği sağlayarak yavrularımızı her türlü olumsuzluktan korumanın önemli bir sorumluluk olduğunu ifade eden Vali Dağlı, eğitim-öğretimin huzur ve güven içerisinde sürdürülebilmesi için ilgili tüm kurumların titizlikle yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda güvenlik tedbirlerinin artırılması ve okul servisleri ile kantinlerin de sıkı denetlenmesi talimatı verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI