Advert

HÜRRİYETÇİ EĞİTİM SEN AİLESİ BÜYÜYOR

Hürriyetçi Eğitim Sen ailesi büyümeye devam ediyor. Hürriyetçi Eğitim Sen Vezirköprü İlçe Teşkilatı kurularak İlçe başkanlığına Ali Osman Seni geldi.

HÜRRİYETÇİ EĞİTİM SEN AİLESİ BÜYÜYOR

Hürriyetçi Eğitim Sen ailesi büyümeye devam ediyor. Hürriyetçi Eğitim Sen Vezirköprü İlçe Teşkilatı kurularak İlçe başkanlığına  Ali Osman Seni geldi. Değerlendirme toplantısında konuşan Ayhan Dodur, hiç kimseden talimat almadan sendikal faaliyetlerine devam edeceklerini belirtti.

Hürriyetçi eğitimsen Kurucular kurulu Üyesi Ayhan Dodur, Hürriyetçi eğitim-sen Samsun Şube başkanı irfan Ay, Şube başkan yardımcıları, Gökmen Yayla ve İlker ilkin’in  katılımıyla yapılan toplantıda ilçe yönetimi belirlendi.

Değerlendirme toplantısında konuşan Ayhan Dodur, "hiç kimseden talimat almadan sadece ve sadece eğitim çalışanlarının sıkıntılarına odaklanan bir sendika olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi. Her renkten insanın bir araya geldiği ama hiç kimsenin rengini kaybetmediği sendika olarak eğitim çalışanlarının da katkıları ile tarihe geçeceklerini ifade eden Dodur, bu anlamda kendilerine destek veren tüm eğitim çalışanlarına teşekkür etti.

Samsun il şube başkanı İrfan Ay ise burada yaptığı konuşmada, "biz geçmişe odaklanmıyoruz amacımız sadece ve sadece çalışanların haklarıdır bu anlamda her zaman üyelerimizin yanında olacağız" dedi. 

Vezirköprü Hürriyetçi Eğitim Sen Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:

Ali Osman SENİ ilçe başkanı

Derviş Kanberoğlu Başkan Yardımcısı

Emre Suna Başkan Yardımcısı

Çiğdem Birinci Başkan Yardımcısı

Uğurcan Çamur Başkan Yardımcısı

Birol Karagül Başkan Yardımcısı

Sırrı Baş Başkan Yardımcısı

Yusuf Kurt Başkan Yardımcısı

Banu Seni Başkan Yardımcısı. 

Vezirköprü İlçe başkanı Ali Osman Seni de bundan sonra sendikal mücadeleye tüzüğünü ve çalışmalarını beğendiği Hürriyetçi Eğitim Sen de devam edeceğini ifade ederek bu ortamda beni yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür etti. Toplantı sendika üyelikleri ile sona erdi.


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI