Advert

KÜTÜPHANE ÖĞRENCİLERİN AYAĞINA GELDİ

Kütüphaneler Haftası etkinlikleri kapsamında Alaçam Resai Aydın İlkokulu ilçemiz halk kütüphanesi ile birlikte etkinlik düzenleyerek tüm öğrencileri kütüphaneye üye yaptılar. Öğrencilere ayraç hediye edildi.

KÜTÜPHANE ÖĞRENCİLERİN AYAĞINA GELDİ

Resai Aydın İlkokulu öğrencileri, Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında okul binasında Alaçam Kütüphanesi tarafından açılan stantla öğrencilerin yanında oldu. Okulda düzenledikleri etkinliklerde öğrenciler ilçenin tek Halk Kütüphanesi Müdiresi Esra Şensoy Kavalıoğlu’dan çeşitli bilgiler aldılar.

Halk Kütüphanesi Müdiresi Esra Şensoy Kavalıoğlu, Okuma alışkanlığı ve kitap sevgisinin erken yaşta kazandırılmasının önemine değindi, “Hiçbir kitaplık kütüphaneler kadar zengin değildir. Bu amaç ile kütüphane ziyaretinde öğrencilerimiz kitapları inceleyip kütüphane kuralları hakkında bilgi sahibi olmaları büyük önem taşıyor. İlkokul seviyesinde bu tür ziyaretler ayrıca onları Ortaokul döneminde kütüphaneye hazırlıyor” dedi.

Resai Aydın İlkokulu Müdürü Ayhan Dodur, İlçemiz Halk Kütüphanesi ile birlikte yaptığımız etkinlikte öğrencilerimize çeşitli bilgiler veren Kütüphane Müdiresi Esra Şensoy Kavalıoğlu’na şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI