Advert

VALİ DAĞLI RAMAZAN ÖNCESİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BULUŞTU

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın başkanlığında Ramazan ayı öncesi yapılan hazırlıkların son durumu görüşüldü.

VALİ DAĞLI RAMAZAN ÖNCESİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BULUŞTU

İftar sofralarının sevinci, sahurların bereketi, yardımlaşma ve paylaşmanın verdiği tarifsiz huzurla milletimizin kaynaşmasına; eş, dost ve akrabalar arasında muhabbetin artmasına vesile olan mübarek Ramazan ayı öncesi yapılan hazırlıkların son durumunun görüşüldüğü değerlendirme toplantısı, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın başkanlığında, Vali Yardımcısı Şevket Cinbir, ilgili kamu kurum yöneticileri ve sivil toplum kuruluş temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İlimizde yürüttükleri başarılı projelerle vatandaşlarımızın yanında olan, başkalarına yardım etmeyi amaç edinen, hukuki, sosyal, çevresel, kültürel hedefler doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren ve temsil ettiği kitlelerin temel haklarının yanında, ekonomik menfaatlerini de savunan Sivil Toplum Kuruluşlarına yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Vali Dağlı, ‘İlimizde Mübârek Ramazan ayında birlikte hareket etme duygusunu canlandırmak, yardım duygusunu artırmak, mevcut imkânların dar çerçeveye değil daha geniş bir kitleye dağıtılmasını sağlamak ve bu hususta örnek çalışmalar yürütmek amacıyla hazırlıklar yapılıyor. Birlik ve beraberliğimiz doğrultusunda, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımız tarafından objektif kriterlerle belirlenecek ihtiyaç sahiplerine, STK’lar ve iş insanlarımızın da destekleri ile imkanlar dahilinde yardımcı olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ramazan sevincine ortak olmak istiyoruz.' dedi.

Her türlü iyiliği, güzelliği, hayır ve bereketi bünyesinde barındıran Ramazan ayında ilimiz genelinde belirlenecek ailelerimize iftar yemeği ikram edileceğini ve yardımı yapan gönüllülerin, ailelerin ve  şehrimizin yöneticilerinin iftara bizzat katılmalarının gittikleri evde daha sıcak ortam oluşturacağını ifade eden Sayın Valimiz, ‘Ramazan ayının gönüllerimize ferahlık ve  huzur, evlerimize bereket ve sevinç, şehrimize, ülkemize ve tüm İslam alemine barış ve hayırlar getirmesini diliyorum.' dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI