Advert

Alaçam'da Türk Müziği Konseri

Alaçam'da Samsun DSİ Türk Müzik Topluluğu tarafından verilen konser büyük ilgi gördü

Alaçam'da Türk Müziği Konseri

Alaçam Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri çerçevesinde Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda Samsun DSİ 7. Bölge Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Türk Müzik Topluluğu, koro şefi Sevtap Bayraktar eşliğinde Türk sanat müziği eserlerini solo ve koro halinde seslendirildi. Salonu dolduran davetliler de şarkılara zaman zaman eşlik etti.

                Konser sonunda teşekkür konuşması yapan Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, “Bizlere bu güzel akşamı yaşattıkları için en başta Koro Şefi Sayın Sevtap Bayraktar’a Samsun DSİ Türk Müziği Topluluğuna ve emeği geçenlere tek tek teşekkürlerimi sunuyorum”, dedi. Belediye Başkanı Hadi Uyar katkılarından dolayı Koro Şefi Sevtap Bayraktar’a plaket takdim etti.

                Konseri, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Alaçam Orman İşletme Şefi Eyüp Can Çarkacı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, AK parti Kadın Kolları Başkanı Nimet Karanlık, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar sivil toplum temsilcileri ile çok sayıda davetli izledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAYMAKAM ZAMAN, TARİHİ KONAKLARI YERİNDE İNCELEDİ
KAYMAKAM ZAMAN, TARİHİ KONAKLARI YERİNDE İNCELEDİ
OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI