Advert

YAKAKENT İMAM HATİP ORTAOKULU’NDA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

Yakakent İmam Hatip Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencileri ile birlikte Kütüphaneler Haftası nedeni ile okul bahçesinde kitap okuma etkinliği düzenlediler.

YAKAKENT İMAM HATİP ORTAOKULU’NDA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

Yakakent İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İlker Öksüz, Mart ayının son haftası Pazartesi günü kutlanan Kütüphaneler Günü etkinlikleri kapsamında okulumuz Türkçe Öğretmenleri Pınar Uslu ve Oğuzhan Kurtoğlu rehberliğinde okulumuz öğrencilerinin günün anlam ve önemi hakkında program hazırlayıp sunmuşlardır. Ardından okulumuz tüm öğretmen ve öğrencileri ile beraber okulumuz bahçesinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirilmiştir. Programda emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederim.

Okul Müdürü İlker Öksüz, Öğrencilerimizin kütüphanelere gerekli önemin verilmediğini belirterek "Günümüzün en yalnız, en buruk en sessiz mekanları kütüphanelerdir. Günümüzde teknolojinin egemen kıldığı dünyamızda kitaba olan ilgi gün geçtikçe azalmaktadır. Kitap okuma alışkanlığının devamlılığını sağlamak için öğrencimizle ’Kitap Okuma’ etkinliği düzenledik" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI