Advert

MÜDÜR TURAL’A, ÇİÇEKLİ VEDA

Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural’a mesai arkadaşları tarafından çiçekli veda yapıldı.

MÜDÜR TURAL’A, ÇİÇEKLİ VEDA

Sezai Tural, 22 Ekim 2014 tarihinden itibaren yaklaşık 7,5 yıldır severek, onurla görev yaptığım Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Araştırmacı kadrosuna atanmam sebebiyle 04 Mart 2022 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Bu süre içerisinde Devletinin bana verdiği görevi amirlerimin talimatları doğrultusunda devletin hakkını koruyarak, çalışma arkadaşlarıma iyi davranarak görevimi yerine getirmeye çalıştım.

Bilerek kimseyi kırmamaya çalıştım, Yeri geldi gece yeri geldi gündüz demeden, izin kullanmadan ilçemizin eğitimi için gayret ettim. Bu çalışmaları yaparken bize destek olan tüm Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, İl Milli Eğitim Müdürlerimize, il ve ilçe yöneticilerimize, ilçemizdeki kamu kurumlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, çok güvendiğim şube müdürlerime şeflerime memur ve hizmetlilerimize, okullarımızda ki tüm idareci ve öğretmenlerimize, mahalle muhtarlarımıza, Alaçam halkımıza ve hassaten tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Ben varsa hakkımı helal ediyorum. Sizlerden de hakkınızı helal etmenizi diliyorum. İlçemizde yeni göreve başlayan Serhat Murat Karagöl kardeşimize de başarılar diliyorum. Hoşça kalın dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI