Advert

YAKAKENT 100 YIL İLKOKULU KÜTÜPHANESİ, BAL GİBİ OLDU

Yakakent 100. Yıl İlkokulu Müdürü Kadir Bozkurt, Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesinde masa ve Sandalyelerin renklerini görünce “BAL GİBİ OLUR” dedik kollarımızı sıvadık.

YAKAKENT 100 YIL İLKOKULU KÜTÜPHANESİ, BAL GİBİ OLDU

Okul Müdürü Kadir Bozkurt, Okulumuz bahçesinde atıl durumda olan ve kullanılmayan konteynerımızın ilk önce çatı kaplamalarını değiştirdik. Kapılarını da değiştirdikten sonra boyasını yaparak dış cephesini güzelleştirdik. İç mekanda çatı güçlendirme Çalışması yaparak İç mekan yer kaplamalarını yenileyip duvarlarımıza alçıpan ve duvar kağıdı yaptıktan sonra tavan uygulaması ve ışıklandırma da yaparak güzel bir mekan haline getirdik. Kütüphanesiz okul kalmasın Projesi kapsamında kütüphane mobilyalarımız geldikten sonra konseptimize uygun olarak okulumuzda kullanılmayan masa ve sandalyeleri dekorasyon yaparak Kütüphane ve zeka Oyunları Sınıfımızı oluşturduk. 2000 adet kitap temin ettik ve hepsini tüm okul personeli ile birlikte kayıt altına aldık. Kütüphanemize kurduğumuz Kütüphane programı ile hem tüm kitaplar kayıt altına alındı hem de öğrencilerimiz ve tüm velilerimiz doğal üye olarak kaydedildi. Son olarak Yazarımız Hasan Yiğit’i davet ederek Kütüphane ve Zeka Oyunları sınıfımızı Aktif hale getirdik. Tüm Öğretmenlerimizin, Velilerimizin, Yerel Yönetimlerimizin İlçe ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün süreçteki desteğini yakından hissettik.

Tüm paydaşlarımıza Teşekkür Ediyoruz. Mutlak Muzaffer olmamız gereken Milli Eğitim görevimizde Çok çalışacağız, Yılmayacağız. Mutlak Muzaffer olacağız dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI