Advert

DEVA PARTİSİNDEN İFTAR PRGRAMI

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına Alaçamlılar yoğun katılım sağladı.

DEVA PARTİSİNDEN İFTAR PRGRAMI

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında DEVA Partisi Samsun İl Başkanı Kebire Birer Türk, DEVA Partisi Yakakent Teşkilat Başkanı Tarık Korkmaz, DEVA Partisi Gerze İlçe Başkanı Mehmet Emin Gülsevim, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri vatandaşlarla bir araya geldi.

Programa katılan tüm konuklarla tek tek ilgilenen DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında katılımcılara teşekkür ederken, Ramazan Ayı'nın tüm islam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Yoğun katılımın gerçekleştiği iftar programında bir konuşma yapan Başkan Serkan Dağlı, Ramazan Ayı'nın önemine dikkat çekti.

"ALAÇAMLILARIN SORUNLARINI VE TALEPLERİNİ TESPİT EDİYORUZ"

Başkan Serkan Dağlı yaptığı konuşmada "Zorlu ve sıkıntılı bir dönemdeyiz. Hep birlikte birlik, beraberlik içerisinde ayrıştırmadan, kutuplaştırmadan, insanları bölüp, parçalamadan siyaset yapacağız. Bu siyaset Türkiye ve Alaçam ilçemizin tarihinde görülmemiş bir siyaset olacak. Hangi düşünceye sahip olursa olsun dini, dili ve ırkı farketmeksizin herkesi kucaklayarak, birlik, beraberlik içerisinde İnşallah inandığımız yolda mücadelemize devam edeceğiz. Yaptığımız tüm ziyaretler bizim için önemli. Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar çok büyük mesafeler kat ettik. Alaçam'da gitmediğimiz, ziyaret etmediğimiz bir tane kurum, bir tane esnaf kalmadı. Köy ziyaretlerine başladık, bu süreçte köylere ağırlık veriyoruz. Köylü kardeşlerimizin sorunlarını, sıkıntılarını, taleplerini tespit ediyoruz." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI