Advert

KAPAKLI’DA ALAÇAMLILAR SAHUR SOFRASINDA

Kapaklı Alaçamlılar Derneği Başkanı Mustafa Taşkıran, ''Peygamber Efendimizin De Buyurduğu Gibi, Sahur Yapınız, Zira Sahurda Bolluk Ve Bereket Vardır.

KAPAKLI’DA ALAÇAMLILAR SAHUR SOFRASINDA

Kapaklı Samsun Alaçamlılar Derneği tarafından düzenlenen sahur programında, dernek üyeleri bir araya geldi. Kapaklı Alaçamlılar Derneği Başkanı Mustafa Taşkıran, Peygamber efendimizin de buyurduğu üzere; ‘Sahur yapınız, zira sahurda bolluk ve bereket vardır dedi.

Kapaklı Samsun Alaçamlılar Derneği, Ramazan ayı münasebetiyle dernek lokalinde bir sahur programı gerçekleştirdi. Düzenlenen sahur programına gelen dernek üyeleri, birlikte sahur yaparak birlikte niyet ettiler. Sahur programına katılan dernek üyelerine teşekkür eden Kapaklı Samsun Alaçamlılar Derneği Başkanı Mustafa Taşkıran, “Peygamber efendimizin de buyurduğu üzere; ‘Sahur yapınız, zira sahurda bolluk ve bereket vardır.’ düsturuyla düzenlediğimiz sahur programında bizleri yalnız bırakmayan kıymetli büyüklerime ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah birlik beraberliğimizi daim etsin inşallah.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI