Advert

SAĞLIK ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU

Birlik, beraberlik ve paylaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığı Ramazan ayı vesilesiyle Alaçam Devlet Hastanesi tarafından düzenlenen iftar programında, sağlık çalışanları ve aileleri bir araya geldi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU

Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi Şen’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına, Alaçam Toplum Sağlığı Merkezi, Alaçam Aile Sağlığı Merkezi, Yakakent Toplum Sağlığı Merkezi, Yakakent Aile Sağlığı Merkezi çalışanları, son dönemde emekli olanlar ve tayin nedeniyle ayrılanlar aile bireyleriyle birlikte 12 Nisan Salı günü akşamı Alaçam Belediyesi Geyikkoşan Çok Amaçlı Salonunda iftar yemeğinde bir araya geldiler. İftar yemeğine İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Yalçın Büyükkarabacak, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Mehmet Bilgin, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hatice Öz, Başkan Yardımcıları Dr. Erdinç Özoğlu, Dr. Cengiz Türkman ve Uzm. Dr. Bahadır Yazıcıoğlu, Alaçam Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Ertan Baş’da katılarak Alaçam ve Yakakent Sağlık çalışanlarına moral verdiler.

İftar yemeğine, Hastane Başhekimi Dr. Radi Şen, Çok Amaçlı salonu tahsis eden Belediye Başkanı Sayın İlyas Acar'a ve Zabıta Müdürü İsmail Peltek'e teşekkürlerini iletmiştir. Başhekim Dr. Radi ŞEN Covid-19 pandemisi nedeniyle 2 yıldır iftar programı yapamamıştık, zor geçen 2 yılın ardından gerçekleşen iftar programına katılan herkese teşekkür ederim dedi.

Sağlık çalışanları ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği iftar programı edilen dualarla son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI