Advert

KAYMAKAM ZAMAN; "ÖKSÜZ VE YETİM ÇOCUKLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ"

Öksüz ve yetim çocuklar için düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, "Öksüz ve yetim çocuklarımızın her zaman yanındayız" dedi

KAYMAKAM ZAMAN;

Alaçam Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından düzenlenen iftar programında yetim ve kimsesiz çocuklar ile aileleri bir araya geldi. Alaçam Öğretmenevi Müdürlüğünde düzenlenen iftar programına Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem ve vakıf çalışanları, öksüz ve yetim çocuklarla aileleri katıldı.

İftar programında konuşan Kaymakam Fikret Zaman, "Ramazan ayının 15'inde kabul edilen dünya yetimler günü münasebetiyle iftarımızı ilçemiz ve köylerinde yaşayan öksüz ve yetim çocuklarımızla bir araya geldik. Davetimizi kabul ederek katılan ailelerimize teşekkür ederim. Dünya hayatı çeşitli imtihanlarla geçmekte, bunlardan bazıları da insanların sevdiklerinin erken ayrılmasıdır. Öksüz ve yetim çocuklarımızın her zaman yanındayız. Ben bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Kaymakam Zaman, öksüz ve yetim çocuklar ve beraberindeki aileleriyle yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI