Advert
Advert
Advert

BAFRA TSO’DAN “SAYISAL TAKOGRAF (DİJİTAL EHLİYET)” HİZMETİ

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası(BTSO), ‘Sayısal Takograf (Dijital Ehliyet)’ hizmeti vermeye başladı. Başkan Başar, “Dijital Ehliyet için artık Samsun’a gidilmeyecek” dedi.

BAFRA TSO’DAN “SAYISAL TAKOGRAF (DİJİTAL EHLİYET)” HİZMETİ

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, “Lojistik ve servis alanında faaliyet gösteren üyelerimize ve bu alanda iştigal eden şoförlerimize hizmet vermek için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden(TOBB) talep ettiğimiz sayısal takograf yani dijital ehliyet, TOBB ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından uygun görülerek sistem aktif edildi” açıklamasında bulundu.

PARA, ZAMAN, EMEK KAYBINA SON

Sayısal takograf kartının yenilenmesi ve alınmasının bundan önce yalnızca il odaları tarafından gerçekleştirildiğini hatırlatan Göksel Başar, “Bu nedenle üyelerimiz ve bu alanda hizmet verenler para, zaman ve emek kaybına uğruyorlardı. BTSO olarak girişimlerimiz sayesinde artık bölgemizde bu konuda faaliyette bulunan tüm üyelerimiz veya üyemiz olmayan işletmeler sayısal takograf işlemlerini, yani dijital ehliyet yenilemelerini odamızda yapabilecekler” dedi.

Başkan Göksel Başar, açıklamasının son bölümünde ise, “Bu vesileyle, başta TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyor, yeni hizmetimizin bölgemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU