Advert

ŞAMPİYONLAR TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE

12-16 Nisan tarihleri arasında Antalya kemerde yapılan Bocce petank Türkiye şampiyonasında Şampiyon olan Alaçamspor bocce takımı sporcuları teşekkür ziyaretinde bulundu.

ŞAMPİYONLAR TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE

Yaklaşık 4 yıldır Şehit Erdal Bolat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesindeki bulunan kız yurdunda kalan sporculara halk eğitimin desteği ile açmış olunan kurslarda yetişen Alaçamspor bocce takımı sporcuları vermiş oldukları destekten dolayı okul müdürü Ayşe Çelebi ile Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri’ye teşekkür ziyaretinde bulundular.

Son 3 yılda 6 Milli sporcu bu kurslardan çıktı. Şampiyon sporcular daha sonra Alaçam belediye başkanı İlyas Acar’a Alaçamspor bocce takımına vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ziyarette bulundular.

Beden Eğitimi Öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir bir başarı varsa ortada herkesin emeği ve desteği ile oluyor. Antalya’da yapılan Bocce Türkiye Şampiyonasında derece yapan 12 sporcumuz milli takım seçmelerine gitmeyi hak kazandı. İnşallah bu köy çocukları ülkemizi en iyi şekilde temsil edecektir.

Bu köy çocuklarına desteğini esirgemeyen bütün dostlarınıza şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum. Alaçam’ı ve Samsun’u en iyi şekilde temsil edeceğiz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI