Advert

ENGELLİLER DERNEĞİ’NDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Alaçam Engelliler Derneği Yönetim Kurulu’ndan Dernek faaliyetlerine destek olanlara plaket takdim edildi.

ENGELLİLER DERNEĞİ’NDEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Alaçam Engelliler Derneği Başkanı Vahide Topal ve Yönetim Kurulu Üyeleri dernek faaliyetlerine destek ve katkılarından dolayı Alaçam Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ersin İleri’ye ve Devlet Hastanesi Acil Servis Doktoru Çağla Yılmaz’a plaket takdiminde bulundular.

Dernek Başkanı Vahide Topal yaptığı konuşmada; “Çalışma ve İş Kurumu Samsun İl Müdürlüğü’ne bağlı Bafra Hizmet Merkezi Müdürlüğü ile Alaçam Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Alaçam Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde engellilere yönelik olarak düzenlediğimiz meslek edindirme kurs projelerimiz devam ediyor. İlk projemiz olan “Satın Alma Görevlisi” kurs projemiz 17 Ağustos 2020 – 26 Ocak 2021 tarihleri arasında uygulandı. Halen devam etmekte olan “Muhasebe Yardımcısı” mesleğindeki kurs projemiz ise 30 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup 18 Mayıs 2022 tarihinde tamamlanacaktır.  Devam etmekte olan Muhasebe Yardımcısı Kursu projemize katılan engelli üyelerimize İŞKUR tarafından günlük 65 Lira harçlık verilmektedir. Dernek faaliyetlerimize destek ve katkılarından dolayı Derneğimizin Yönetim Kurulu olarak Alaçam Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Sayın Ersin İleri beyefendiye plaket takdiminde bunuyor, engelli arkadaşlarımız ve derneğimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Dernek Yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Alaçam Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ersin İleri; “Halk Eğitim Merkezi olarak engelli ve engelsiz tüm vatandaşlarımızın meslek edindirilmesi konusunda yürütmekte olduğumuz kurs faaliyetlerimiz devam ediyor. Özellikle Alaçam Engelliler Derneğimizin İŞKUR projesi kapsamında ve Müdürlüğümüzün de desteklediği engellilere yönelik meslek edindirme faaliyetlerinden dolayı Dernek Başkanımız Vahide Topal hanımefendiyi ve yönetimini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Alaçam Engelliler Derneği Başkanı Vahide Topal ve Başkan Yardımcısı Cevdet Topal dernek faaliyetlerine katkılarından dolayı Alaçam Devlet Hastanesi Acil Servis Doktoru Çağla Yılmaz’a plaket takdiminde bulundular.              

Dernek Başkanı Vahide Topal yaptığı konuşmada; “Yılmaz Ailesi - Emine Yılmaz adına kızı ve aynı zamanda Alaçam Devlet Hastanemizin Acil Servis Doktoru Çağla Yılmaz hanımefendiye derneğimize katkılarından dolayı minnettarlığımızı ifade etmek adına plaket takdiminde bulunduk. Doktorumuz Çağla Yılmaz hanımefendiye ve annesi Emine Yılma hanımefendiye engelli üyelerimiz ve yönetim kurulu olarak şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI