Advert

GERİ DÖNÜŞÜM MALZEMELERİNDEN OYUNCAK

Alaçam Halk Eğitimi Merkezlerimizde Usta Öğretici ve Gönüllü Kursiyerlerin El Emeğiyle Yapılan Geri Dönüşüm Oyuncakları Çocuklarımızın Yüzlerinde Tebessüm Oldu.

GERİ DÖNÜŞÜM MALZEMELERİNDEN OYUNCAK

Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri, Geri Dönüşüm ve Sıfır atığın önemine dikkati çekmek adına ve çocuklarımızın istekleri doğrultusunda hijyenik şartlarda tasarlanan oyuncaklar, kurumumuzda görev yapan usta öğreticilerimiz ve kurslarımıza devam eden gönüllü kursiyerlerimiz; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklar için oyuncak yapımı ve dağıtımı için görev yaptılar. Kurs saatlerinin dışında bir araya gelen gönüllü usta öğretici ve kursiyerlerimiz; topladıkları geri dönüşüm malzemelerinden çocuklarımıza oyuncak üretimi için kolları sıvadılar.

Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında usta öğreticilerimiz tarafından üretilen oyuncakları köy okulumuz öğrencilerine ulaştırmak bizleri çok mutlu etti. Bizlere destek olan Başta İlçe Kaymakamımız sayın Fikret Zaman olmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Serhat Murat Karagöl’e teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI