Advert

KARAHÜSEYİNLİ İLK VE ORTAOKULU’NDA 23 NİSAN KUTLAMALARI

Alaçam Karahüseyinli İlk ve Ortaokulu öğrencileri öğretmenleri eşliğinde hazırladıkları oyunlar ve gösteriler ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programında göz doldurdular.

KARAHÜSEYİNLİ İLK VE ORTAOKULU’NDA 23 NİSAN KUTLAMALARI

23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Karahüseyinli İlk-Ortaokulu Müdürü Bayram Bircan, Ortaokulumuz bahçesinde düzenlenen programda öğrencilerin öğretmenleri eşliğinde hazırlamış oldukları gösteriler ve oyunlar sunuldu. Çok sayıda vatandaşın ve öğrenci velisinin katıldığı programda yarışmalar halk oyunları ve müzik eşliğinde danslar sergilendi. Öğrencilerin robot kıyafetleri giyerek yaptığı gösteri izleyenlerce büyük beğeni aldı. Karahüseyinli İlk ve Ortaokulu öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çok mutlu olduğunu söyledi.

Ortaokulumuz öğrencisi Mirza Nacak, ”Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk her şeyi düşündüğü gibi biz çocuklara da bu bayramı hediye etti. Her sene 23 Nisan‘da ailem ve arkadaşlarımla çocuk bayramımızı kutluyoruz. Öğretmenlerimizin bize öğrettikleri ile burada gösteri yaptık” dedi.

Öğrencilerimiz le bir araya geldik. Her çocuğumuzun yüzünde gülümsemeye ve Bayram neşesine şahit olduk. Tüm çocuklarımızın Bayramını kutluyorum. Programı hazırlayan idareci ve öğretmen arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim dedi.

Karahüseyinli İlk-Ortaokulu bünyesinde yapmış olduğu çeşitli dallarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri ilçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl’ün elin aldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI