Advert

GÜMÜŞOVA’DA 23 NİSAN

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Alaçam ilçe merkezine 56 km uzakta okulu olan Gümüşova İlkokulunda çok güzel etkinliklerle kutlandı.

GÜMÜŞOVA’DA 23 NİSAN

Gümüşova İlkokulu Sınıf öğretmeni Sinan Temiz'in öğrencileriyle beraber hazırladığı bayram programı dolu dolu etkinliklerle kutlandı. Köy tadında yaşanan bayram etkinliği saygı duruşu ve İstiklal Marşının Okunması ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar ve şiirler öğrenciler tarafından okundu daha sonra öğrenciler arasında bir birinden güzel yarışmalar ve etkinlikler düzenlendi; kaşıkla Yumurta taşıma yarışı, Çuval yarışı, halat çekme yarışı, sandalye kapma yarışı, yoğur içinde para bulma yarışı, balon patlatma yarışı vb. birçok yarışlar yapıldı. Kazanmanın yanında birlikte yarışmanın bayram kutlamanın sevinci ve mutluluğu yaşandı. Köy sakinlerinin tamamının izlemeye geldiği etkinlik oldukça ilgi topladı hava koşullarının da güzel olması bayram kutlamalarına ayrı bir renk kattı.

        Bu güzel Bayram programının hazırlanmasında ve sunulmasında emeği geçen başta Müdür yetkili sınıf öğretmeni Sinan Temiz’e ve öğrencilerini tebrik ediyoruz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI