Advert

MURAT KESKİN'E MİLLİ DAVET

2013 yılında Yakakent'e görevlendirilen Murat Keskin, 06 Nisan 2022 tarihinde yeniden Alaçam gençlik spor ilçe müdürlüğü personeli olarak atandı.

MURAT KESKİN'E MİLLİ DAVET

Ayağının tozuyla göreve başlayan Murat Keskin 20 Nisan 8 Mayıs tarihleri arasında Bursa’da yapılacak olan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezinde U-17 Yıldızlar serbest Milli Takımına koordinatör olarak görevlendirildi.

2018 yılında Alaçam Halk Eğitim merkezi müdürlüğünde güreş eğitmeni olarak başlayan Murat Keskin Alaçam'da görev yaptığı süre boyunca ulusal ve uluslararası birçok müsabakalarda Alaçamlı güreşçilerimizin isimlerinin duyulmasını ve milli sporcu ünvanı aldırarak üniversiteleri kazanmaları gibi takdire şayan çalışmaları olmuştu. 2013 yılında Yakakent'e görevlendirilen Murat Keskin burada da aynı şekilde başarılara imza atarak daha 1 ay öncesinde Türkiye şampiyonu ve Avrupa üçüncüsü sporcular çıkararak tüm dikkatleri üzerinde toplamıştı. 06 Nisan 2022 tarihinde Alaçam gençlik spor ilçe müdürlüğü personeli olarak görevlendirilen Murat keskin'i tebrik ediyor Yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI