Advert

ALAÇAM ZİRAAT ODASI VE MUHTARLAR DERNEĞİNDEN İFTAR DAVETİ

Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ve Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez katılım sağlayan her kesi kapıda tek tek karşılayarak yakından ilgilendiler.

ALAÇAM ZİRAAT ODASI VE MUHTARLAR DERNEĞİNDEN İFTAR DAVETİ

Alaçam Ziraat Odası Başkanlığı ve Muhtarlar Derneği Başkanlığı tarafından organize edilen programa sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri, Ziraat Odası yönetim kurulu ve Muhtarlar Derneği yönetim kurulu iftar programına katıldı.

İlçemiz Kervansaray restoranda düzenlenen programda konuşun Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, katılım sağlayan her kese teşekkür ederek, "Ramazan ayı paylaşmak ve insanların bir arada huzur içinde olduğu aydır. On bir ayın sultanı Ramazan ayını hep beraber idrak ediyoruz. Biz de manevi değerlerin ve duyguların arttığı bu günlerde birlik ve beraberlik içerisinde sürdürdüğümüz sivil toplum kuruluşlarına, siyasi parti temsilcilerine, Ziraat Odası yönetim kurulu, Muhtarlar Derneği ve yönetim kurulu üyelerimiz ile bir araya geldik. Ramazan ayının manevi iklimine uygun olarak bu organizeyi Muhtarlar Derenimizle birlikte gerçekleştirdik. Hem bir kaynaşma, hem de birlik beraberlik ortamı olduğunu dile getiren Başkan Bedir, Bizler de bunu en iyi şekilde yerine getirmek için çabalıyoruz." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI