Advert

MANEVİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİNDEN ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ

Alaçam Gençlik Merkezi Manevi Danışmanlık Hizmetlerinden Öğrencilere Sürpriz

MANEVİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİNDEN ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ

Alaçam Gençlik Merkezi Manevi Danışmanı Yasin Karataş Atatürk ortaokulu 5/A-5/B sınıfı öğrencilerine sürpriz yaparak Çiğköfte ikramında bulundu. Alaçam şehir Stadyumunda Beden Eğitimi Öğretmenleri Serdar Çorlu eşliğinde beden eğitimi dersi yapan öğrenciler daha sonra Gençlik merkezine davet edildi. Alaçam gençlik Hizmetleri Merkezinde İlçe Müftülüğü tarafından Manevi Danışman olarak görevlendirilen Yasin Karataş tarafından öğrencilere Çiğ Köfte ve ayran ikram ederek öğrencilerle sohbet etti.

Manevi Danışmanın görevi; Bu çalışma, milletimizin geleceğini inşa edecek gençlerin; bilgi, ahlak, estetik, ruh güzelliği, merhamet ve adalet duygularıyla yetişmelerine katkı sağlamak, milletimizi bir araya getiren değerlerin, insani haslet ve erdemlerin nesilden nesile aktarılarak hayat bulmasını temin etmek; toplumun geleceğe umutla bakabilmesi için insani erdemlerle donatılmış, her yönden iyi yetişmiş, ruhen ve bedenen dinamik bir gençliğe sahip olunmasını temin etmektir.

Söz konusu çalışmada temel yaklaşım; gençlik merkezlerinde yürütülen gençlik çalışmalarında gençlerimize “Rol-Model” olacak şekilde rehberlik yapmak ve tüm çalışma alan ve süreçlerini bu doğrultuda inşa etmektir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI