Advert

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN HEM KURSLARINA ZİYARET

Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl, Halk Eğitim Merkezinde açılan kurslarda incelemelerde bulundu.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN HEM KURSLARINA ZİYARET

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri, Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan kurslar hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl’e bilgiler verdi. Düzenlenen kurslar sayesinde vatandaşların gizli yeteneklerinin ortaya çıktığını dile getiren Karagöl, "Hayatın her alanında kendini yetiştirmek ve becerilerini arttırmak isteyen vatandaşlarımızın kurslara büyük ilgi göstermesi bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Bizler de bu talebi karşılayabilmek için farklı meslek dallarında kurslar açıyoruz." dedi.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri, Toplumun hızlı şekilde geliştiğini belirterek "Ülkemizin nüfusu hızla artmakta bu artışla beraber ülkemiz hızla gelişmekte ve değişmekte. Bu artışla beraber yetişkin eğitimi çok büyük rol oynuyor. Biz de Halk Eğitim Merkezi ve ailesi olarak bunun bilincinde çalışmalar yapıyoruz." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl, Kurum Müdürümüz Ersin İleri başta olmak üzere özveriyle çalışan idareci ve öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI