Advert
Advert
Advert

MHP’DEN 14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ VE ECZACILAR GÜNÜ MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alaçam İlçe Başkanı Orhan Sancak 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü ve 14 Mayıs Dünya Eczacılar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

MHP’DEN 14 MAYIS DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ VE ECZACILAR GÜNÜ MESAJI

Başkan Sancak, Türkiye’nin kalkınmasında, ekonominin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde ve tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerin her zaman başlarının tacı olduğunu vurguladı.

MHP Alaçam İlçe Başkanı Orhan Sancak, Ovamıza bahar bereket getirsin, çalışanlara Allah güç kuvvet versin. Yediğimiz her ekmekte, içtiğimiz her çorbada, giydiğimiz her kıyafette çiftçimizin hakkı ve alın teri vardır. Geçimini topraktan sağlayan, topraktan aldığı ürüne değer katarak onu bizlere ulaştıran çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'nü kutluyor; ürünlerinin bereketli, geleceklerinin umutlu olmasını diliyor, ovalarımızın çok değerli çiftçi kardeşlerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

“ÇOK BÜYÜK FEDAKARLIKLARLA GÖREV YAPTILAR”

14 Mayıs’ın aynı zamanda eczacıların günü olduğunu hatırlatan ve koronavirüs salgınında çok büyük fedakarlıklar göstererek görev yaptıklarını vurgulayan Başkan Sancak, şunları kaydetti:

“İlacın üretiminden hastaya ulaştırılmasına kadar her safhada sorumluluk alan eczacılarımız özellikle koronavirüs salgını döneminde çok büyük fedakarlıklarla görev yaptılar. Bu süreçte hayatını kaybeden eczacılarımıza rahmet diliyorum. İnsanlığa hizmet ülküsü ile çalışan eczacılarımızın 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü tebrik ediyor, sağlımıza verdikleri değerli katkılardan dolayı hepsine şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU