Advert

“ALADOKS” ATA’SI İÇİN YÜRÜDÜ

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak 19 Mayıs 2022 Perşembe günü Çamgölü mevkiinde yoğun bir katım ile yürüyüşümüzü gerçekleştirdik.

“ALADOKS” ATA’SI İÇİN YÜRÜDÜ

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak 19 Mayıs 2022 Perşembe günü Yakakent meydanda bir araya gelerek 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 103. Yıl dönümü kutlamalarına katılım sağladıktan sonra kulüp üyelerimiz ve protokol üyelerimiz ile birlikte çamgölü mevkiine hareket ettik.

Mayıs...

Kurtuluşun ayı...

Bir milletin uyanışı...

Bir ulusun önderiyle yeniden doğuşu...

Bir devletin özgürlük savaşı...

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulüp lideri Kadir Denir, Zaferin büyüklüğü, savaşın çetinliğiyle ölçülür. Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs'ın coşku ve heyecanını Çamgölü “İKİ ÇEŞME ROTASI”nda bizimle paylaşan AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı'ya, Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç' a, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'ya, Yakakent İlçe Jandarma Komutanı Yasin Alper Aksu'ya, AK Parti Yakakent İlçe Başkanı Saliha Korkmaz’a Samsun'dan yürüyüşümüze katılan Seyyahlar 1919 ve Cumartesi Kampçıları'na, tüm Yakakent gençlerine ve halkına sonsuz teşekkürü, Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak bir borç biliriz.

Bu vatanı bize emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere; tüm şehitlerimizi ve kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI