Advert

KAPAKLI SAMSUN ALAÇAMLILAR DERNEĞİ GÖNÜLLERİ KAZANMAYA DEVAM EDİYOR

Tekirdağ Kapaklı Samsun Alaçamlılar Derneği, başlattığı proje kapsamında Alaçam Kızlan Şehit Şükrü Elibol İlkokulu ve Ortaokulda bulunan bütün kız ve erkek çocuklarını ücretsiz tıraş ettirdi.

KAPAKLI SAMSUN ALAÇAMLILAR DERNEĞİ GÖNÜLLERİ KAZANMAYA DEVAM EDİYOR

Tekirdağ Kapaklı Samsun Alaçamlılar Derneği Başkanı Mustafa Taşkıran ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl ve Kızlan Ortaokulu Müdürü Recai Akdemir’e eşlik etti. 24 Mayıs 2022 Salı günü Dernek üyeleri ile birlikte 25 kilometre uzaklıkta ve 1300 rakımda bulunan Kızlan İlk ve Ortaokulundaki yaklaşık 230 kız ve erkek öğrencileri ücretsiz olarak tıraş ettirerek gönüllere dokundu.

Programla ilgili konuşan Samsun Alaçamlılar Derneği Başkanı Mustafa Taşkıran, farklı bir etkinliğe daha imza atarak hem ilçede hem de Tekirdağ Kapaklı’da yaptığı projelerle beğeni topladı. Dernek Başkanı Mustafa Taşkıran, “GÖNÜL TRAŞI” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir Alaçamlı olarak uzaklarda olabiliriz ama gönlümüz ve kalbimiz her zaman Alaçam için atmaktadır. Bizler yönetim kurulunda almış olduğumuz kararlar ile projeler kapsamında ilçemizde yukarı mahallelerde bulunan Şehit Şükrü Elibol İlkokulu ve ortaokul öğrencilerimizi “GÖNÜL TRAŞI” adı altında sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçemizdeki okulları gezerek projemizi tamamlamayı hedefliyoruz.

Taşkıran, Alaçam ilçemizde yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projemize katılarak bizleri onure eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serhat Murat Karagöl hocamız ve Kızlan Ortaokulu Müdürümüz Sayın Recai Akdemir’de eşlik etti. Alaçamlı berber ve kuaför arkadaşlarıma, öğrencilerimize, onları okula gönderen velilerimize sonsuz teşekkür ederim.

Yavrularımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum. Rabbim onları bizlere bağışlasın. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah. ’Kapaklı Samsun Alaçamlılar Derneği kuruluşundan bu yana iyilik yapmayı, hizmet etmeyi ilke edinmiş bir dernektir. Böylesine güzel sosyal projelerin öncüsü olduk ve olmaya devam edeceğiz. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma adı altında amacımıza binaen hemşehrilerimize hizmet etmeyi kendimize görev edindik. Dünyanın en güzel yeri bir çocuğun kalbidir. Derneğimiz ve yönetim kurulumuz adına bizlere yardımcı olan her kese teşekkür ederiz. dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI