Advert

ALAÇAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE KERMES

Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından 25 Mayıs 2022 Çarşamba günü Saat 10.30’da Okul bahçesinde düzenlediği kermes vatandaşların ve öğrenci velilerinin büyük ilgisiyle karşılaştı.

ALAÇAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE KERMES

Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Çay, “Okul bahçesinde Okulun tanıtımı amaçlı gerçekleştirilen kermeste ilçenin yöresel yemeği Keşkek, çeşitli ev yapımı pasta, börek, tatlı gibi gıdaların satışı yapıldı. Okul idaresi tarafından katılımcılara çay ikramı yapıldı. Okulumuzda eğitim gören aşçılık bölümü öğrencilerinin hünerli ellerinden çıkan yiyecekler ile giymiş oldukları kıyafetler vatandaşlarımız tarafından takdirle karşılandı. Yine okulumuz biriminde özel eğitim gören öğrencilerimiz tarafından hazırlanan bir birinden güzel hediyelik el işleri de ziyaretçilerimiz tarafından takdir topladı. Tekrar bizlere destek veren herkese yönetim kurulu arkadaşlarım ve okulumuz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Okulun tanıtımı amaçlı gerçekleştirilen kermese İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl ve siyasi parti temsilcileri de katıldı. Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Çay, Okul Aile Birliği üyeleri, veliler, öğretmenler, öğrencilerin ev sahipliğini yaptığı kermese vatandaşların da ilgisi büyük oldu. Program sonunda okul yetkilileri, organizasyona katılan protokole, velilere ve ilçe halkına teşekkür etti. Kermes sonunda öğrenciler doyasıya oyun oynayarak eylendiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI