Advert

Kaymakam Zaman’dan Alaçamlılar Derneğine Ziyaret

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Samsun Turistik Alaçamlılar Derneği'ni ziyaret etti

Kaymakam Zaman’dan Alaçamlılar Derneğine Ziyaret

Zaman, ziyarette yaptığı konuşmada, sivil toplum kuruluşlarının kentte sosyal yaşamın gelişmesinde büyük katkı sağladığını ve Samsun Atakum’da bulunan Alaçamlılar Yardımlaşma ve Tanıştırma Derneği'nin de bu misyonu yerine getiren sivil toplum kuruluşları arasında yer aldığını söyledi.

Dernek Başkanı Emekli Öğretmen Oktay Tolunay’da ziyaretinden dolayı Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’a çok teşekkür ederek, derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Tolunay, Samsun’un turizmde öncü ilçelerinden biri olan Alaçam ilçesi, ilçe dışında kurulan Alaçamlılar dernekleriyle de seslerini geniş bir tabana duyurabilme başarısı gösteriyor. İşte bu derneklerden biri de Samsun Atakum ilçesi Cumhuriyet Mahallesi, Azerbaycan Caddesi, No 15′ de faaliyet gösteren Turistik Alaçamlılar Yardımlaşma ve Tanıştırma Derneğidir, 2011 yılında kurulan Turistik Alaçamlılar Yardımlaşma ve Tanıştırma Derneği’mizin şu an itibarıyla 280 üyesi olup bu üyelerden 20′si bayanlardan oluşuyor. 140 m2 kapalı, 460 m2 açık alanda bir sahne, bir yemekhane, 2 tuvalet, depo, lokal, yönetim odası etrafı komple çevrili 460 m2′lik bahçemize sahiptir. Biz burayı 10 yıllığına kiraladık dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR