Advert

KARAASLAN, ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMINI KABUL ETTİ

Alaçam'ın gururu Alaçamspor Bocce takımını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı AK Parti Samsun milletvekili Çiğdem Karaaslan makamında kabul etti.

KARAASLAN, ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMINI KABUL ETTİ

Nisan ayında Antalya kemerde yapılan Bocce petank Türkiye şampiyonasında Samsun ilini temsilen katılan Alaçamspor Bocce takımı sporcuları Büyük bayanlar kategorisinde Türkiye Şampiyonu, Türkiye ikincisi ve Türkiye üçüncüsü olarak çok zor bir başarı elde etti. 23-25 Mayıs tarihleri arasında Ankara Kahramankazan da yapılan Volo Türkiye Şampiyonasında geleneksel gençler kategorisinde Türkiye üçüncüsü olarak Samsun iline ilk madalyalarını kazandıran Alaçamspor Bocce takımı sporcuları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı AK Parti Samsun milletvekili Çiğdem Karaaslan'ı makamında ziyaret ederken, kazanılan ilk madalyayı hediye olarak taktim ettiler.

Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir başarıdan başarıya imza atan bu altın çocuklarımızın her zaman yanında olan desteğini hiç bir zaman esirgemeyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı AK Parti Samsun milletvekili Çiğdem Karaaslan'a şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

Bozdemir, Vekilimiz Çiğdem Karaaslan ile görüşmemizde Alaçam ilçesine Kapalı Bocce Sahası yapılacağının müjdesini bize verdi. Bizde inşallah yeni milli sporcular kazandırmak için elimizden geleni yapacağız.

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan 3 - 5 Haziranda Ankara'da yapılacak Bocce Petank Milli takım seçmelerine katılacak sporcularımıza şimdiden başarılar dilerken, onlardan yeni başarılar beklediğini dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI