Advert

“DİJİTAL DÜNYADA DEĞERLERİYLE AİLE OLMAK”

Yakakent Müftülüğü tarafından Aile Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Dijital Dünyada Değerleriyle Aile Olmak” temalı konferans programı düzenlendi.

“DİJİTAL DÜNYADA DEĞERLERİYLE AİLE OLMAK”

Samsun İl Müftü Yardımcısı Özlem Kalyoncu Şirin hanımefendinin konuşmacı olarak katıldığı ve Hoca Ali Efendi Camii Konferans Salonunda düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Kur’an Kerim tilavetinin okunmasının ardından sinevizyon gösterisi ve 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencilerinin gösterisiyle devam eden programda söz alan Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç: “Ailenin toplumun en önemli kurumu olduğunu, toplumu şekillendiren ve nesilleri yetiştirenlerin büyük oranda kadınlarımız olduğunu bu sebeple onların eğitiminin çok önemli olduğunu, bu kapsamda İlçe Müftülüğü tarafından tertip edilen bu programların ayrı bir önem kazandığını dile getirdi. Kaymakam Kılıç, İlçe Müftülüğümüze ve programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Samsun İl Müftü Yardımcısı Özlem Kalyoncu Şirin: konuşmasında dijital dünyada olması gereken mahremiyet sınırları, sosyal medya kullanırken uyulması gereken kurallar, aile değerlerini korumak ve geliştirmek için neler yapılmalı konularında bilgilendirmede bulundu. Yakakent Müftülüğü tarafından yapılan ikramlarla program son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI