Advert

ALAÇAM, BOCCE ANALİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIFİNAL MAÇLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

10-12 Haziran tarihleri arasında Alaçam Bocce sahasında Bocce Analig Türkiye Şampiyonası yarıfinal maçları 18 il 24 Kız ve Erkek takımlarının katılımı ile Alaçam gençlik spor ilçe müdürlüğünün ev sahipliğinde yapıldı.

ALAÇAM, BOCCE ANALİG TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIFİNAL MAÇLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Kapanış töreninde bir konuşma yapan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan: 11-12 Haziran tarihleri arasında İki gün boyunca Alaçam Bocce sahasında Bocce Analig Türkiye Şampiyonası yarıfinal maçları yapıldı. 18 ilden 200 sporcunun katıldığı müsabakalarda derece alan sporculara 12 Haziran 2022 Pazar günü saat 14.00’de bocce sahasında yapılan törenne katılan tüm sporculara teşekkür etti. 10 Haziran Cuma günü açılışı yapılan müsabakalarımızda dereceye giren tüm sporcularımızı kutluyorum. Şampiyonaya destek ve katkıları için Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın İsmail Hakkı Kasapoğlu'na, Alaçam Belediye Başkanlığına, Geyikkoşan Güreş Ağası Sayın Turgut Şahin'e, Ziraat Odası başkanı Sayın Hüseyin Bedir'e, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Vedat Özyılmaz’a ve Alaçamspor Başkanı Sayın Özcan Nazlım’a, turnuva süresinde yanımızda olan Alaçamın Sesi gazetesi sahibi İsa Şentürk'e tüm sporculara ve antrönörlere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Dereceye firen sporculara protokol üyeleri tarafından madalyaları takdim edildi. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan Geyikkoşan Güreş Ağası Turgut Şahin'e katkı ve desteklerinden dolayı plaket takdim etti kendisi ilçe dışında olduğu için yerine Ziraat Odası başkanı Hüseyin Bedir ve Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz alarak kendilerine taktim edilecektir denildi.

Beden eğitimi öğretmeni ve bocce milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir: 2 gün süresince çok çekişmeli geçen maçlara sahne olan yarıfinal maçlarında dereceye giren 6 kız ve 6 erkek takımı Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Samsun ili adına yarıfinal maçlarında mücadele ettik. Türkiye şampiyonası yarıfinal maçlarını ikinci olarak bitirerek Türkiye Şampiyonasına katılmayı hak kazandık. Daha çok çalışarak ilimize Türkiye Şampiyonluğu getirmek en büyük arzumuz olacak. İlimize ve Alaçam’a gelen takımları en iyi şekilde ağırladık. Böyle önemli bir etkinliği Alaçamda yapmanın gururunu yaşıyoruz. İnşallah Bocce Analig Türkiye Şampiyonasına da ev sahipliği yaparız. Bocce Analig Türkiye şampiyonası yarıfinal maçlarında başarılı olan 12 kız ve 12 erkek takımı mücadele edecek. Takımlarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Alaçam Bocce yarıfinal maçlarında mücadele eden takımların sporcularına, antrenörlerine, hakemlerimize, ilçe Gençlik ve spor Müdürlüğüne, Bocce il temsilciliğine, hakemlerimize şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI