Advert

8. SINIFLARA MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ

Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu tarafından Alaçam Cumhuriyet Meydanında 8. sınıf öğrencilerine mezuniyet töreni düzenlendi. Öğrenciler mezun olmanın mutluluğunu kep atarak yaşadılar.

8. SINIFLARA MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ

Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu öğretmenleri tarafından hazırlanan etkinliklerde Okul Müdürü Taylan Mete açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi. "2021-2022 Eğitim-öğretim yılı Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Mezuniyet Törenine hoş geldiniz diyor, sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Bugünün haklı gururunu yaşayan kalpleri heyecanla çarpan siz velilerimizi, öğrencilerimizi ve yakınlarını tebrik ediyorum.” Değerli velilerimiz, emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı, bir ebeveyn olarak bütün idarecilerim, öğretmenlerim, personelim ile hizmet ederek onların kendinden daha emin, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden bilgili, görgülü yaşamı seven yaşatmayı görev bilen sevgi dolu bireyler olarak, sizlere büyük bir mutluluk ve heyecan içerisinde tekrar takdim ediyorum.

Değerli öğretmen arkadaşlarım, bir anne ve baba şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığınız bir nesli daha bugün buradan uğurluyoruz. Onlara gösterdiğiniz kılavuzluk ve ilgi için sizlere teşekkür ediyorum. Sevgili Gençler, okula ilk başladığınız günden bugüne değin, eğitildiniz, bilgi ve erdemle donatıldınız, bugün bir mezuniyet yaşıyorsunuz. Biliniz ki her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Okul günleriniz, okul anılarına dönüşecektir. Sizleri gelecekte başarıyla okulunuzu, bizleri ve ailelerinizi en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancım tamdır. Sizden sahip olmanızı istediğim üç şey 1- sağlığınız, 2- mutluluğunuz, 3-ahlaklı ve başarılı olmanızdır. Hızla değişen bu dünyada değişimi kavrayınız. Kavrayınız ki muasır medeniyetler seviyesine bizleri taşıyınız. Sizlerden dürüst, adil iyi bir insan, değer ve tutumlara bağlı olmanızı arzuluyorum. Gelecekten ümidimiz sizlersiniz. Bundan sonraki eğitim Öğretim hayatınızda hepinize başarılar diliyorum.

2021-2022 Eğitim öğretim Yılı Dereceye giren 1. 2. Ve 3. Olan öğrencilere Plaket takdimi yapıldıktan sonra, Okul Birincisi Diyar Tepe’nin Mezuniyet Kütüğüne isim çakması flama ve bayrak devir teslimi, mezun olan öğrencilerin Sınıf öğretmenleri ile sahnede temsili diplomaları verildi. Kep atma töreni ile birlikte mezun olan öğrenciler doyasıya eğlendiler ve aileleri ile birlikte fotoğraf çekimi ile son buldu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI