Advert

TERTİP KOMİTESİ İKİNCİ TOPLANTISINI YAPTI

Alaçam Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen Tarım Festivali ve Yağlı Pehlivan Güreşleri için tertip komitesi ikinci toplantısını yaptı.

TERTİP KOMİTESİ İKİNCİ TOPLANTISINI YAPTI

Alaçam Ziraat odası ve muhtarlar derneği tarafından bu yıl 3. Düzenlenecek olan Tarım Festivali ve Yağlı Pehlivan Güreşleri Tertip Komitesi ikinci toplantısını Ziraat Odası toplantı salonunda Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez, 2022 Yılı Güreş Ağası Turgut Şahin ve tertip komitesi üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdi.

13 Temmuz 2022 Çarşamba günü Alaçam Geyikkoşan Güreş alanında bu yıl 3. yapılması planlanan tarım festivali ve yağlı pehlivan güreşlerinde yaklaşık 40 tane ünlü güreşçinin katılımı sağlanacak. 2022 yılı Güreş ağası Turgut Şahin, 13 Temmuz’da ilçemizde yapılacak olan Tarım Festivali ve Yağlı Pehlivan Güreşleri hem ilçemizi hem de bölgemizin tanıtımı için çok güzel olacağını söyledi.

Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, İlçemizde böyle güzel bir etkinliğe imza atan Alaçam Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği 2022 yılı Güreş ağamız Turgut Şahin abimle birlikte her yıl bir öncekinden daha güzel bir etkinlik olacağını belirterek tertip komitesine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI