Advert

SON SINIF ÖĞRENCİSİNE VEDA ve BALO

Alaçam Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun olan 33 son sınıf öğrencisine 14 Haziran Salı günü Saat 11:30 da okul bahçesinde mezuniyet programı yapıldı. Programa veliler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

SON SINIF ÖĞRENCİSİNE VEDA ve BALO

Okul bahçesinde düzenlenen program İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Okul Müdürü Muammer Tüysüz öğrencilere konuşması, 2022 okul birincisi Rumeyza Varoğlu'nun kütüğe isim çakması, sınıf temsilcilerin veda konuşmaları, bayrak teslim töreni, öğrencilerin belge töreni ve kep atma töreni ile devam etti. Veliler ve öğrenciler ile beraber öğle yemeği yenildi. Hatıra fotoğrafları çekinildi. Öğretmen ve öğrenciler arasında duygusal anlar yaşandı.

Akşam ise Alaçam Öğretmenevinde öğrencilere mezuniyet balosu yapıldı. Baloda YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) öncesi öğrenciler moral topladı, stres attı. Öğretmen ve öğrenciler eğlenceli zaman geçirdi. 

Balo son sınıf öğrenci velisi olan Hüseyin Kara ve Hakan Kara kardeşlerin sahibi olduğu KARA YAPI EMLAK OFİSİ tarafından finanse edildi. YKS'ye girecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. Öğrencilerimizin yolu bahtı açık olsun.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI