Advert

HALKEĞİTİM’DEN MANTAR YETİŞTİRİCİLERİNE BELGE

Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarağından açılan mantar yetiştiriciliği kursunda belgeler verildi.

HALKEĞİTİM’DEN MANTAR YETİŞTİRİCİLERİNE BELGE

Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarağından açılan kurslarda başarılı olan mantar yetiştiricilerine belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl tarafından verildi. İlçemizde ihtiyaç duyulan her alanda çok güzel faaliyetler gerçekleştiren Türkiye’nin en eski eğitim kurumu olan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüz şimdilerde mantar yetiştiriciliği eğitimleri vererek öğrencilerimiz belgelerini aldılar.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri; Son yıllarda en kazançlı iş kollarından biri haline gelen mantar yetiştiriciliği, sanıldığı kadar zor değildir. Hiçbir deneyimi olmayan biri bile kolaylıkla yapabilir. Çünkü nasıl yapıldığını öğrenebileceğiniz açmış olduğumuz kurslarımızda eğitimlerini vererek belgelendiriyoruz.

Halk eğitim merkezleri müdürlüğümüz tarafından düzenlenen ücretsiz kurslar, mantar yetiştiriciliği yapmak için özel fırsatlar sunuyor. Deneyimli eğitmenler eşliğinde sağlanan bu kurslarda, aynı zamanda kursiyerlere girişimcilik hakkında da önemli detaylar aktarılıyor dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI