Advert

GÜMÜŞOVA MAHALLESİNDE KARNE HEYECANI

Orada Bir Okul Var Uzakta, O okul bizim Okulumuzdur.

GÜMÜŞOVA MAHALLESİNDE KARNE HEYECANI

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl ile birlikte ilçe merkezimize 45 km mesafede, en uzak okul olan Gümüşova İlkokulunda öğrencilere karne dağıttılar.  

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl, Okul Müdürü Sinan Temiz, Gümüşova mahallesi Muhtarı Eyüp Tozun, velilerin ve mahalle halkının katılımlarıyla karne töreni programı düzenlendi. Öğrencilere karnelerini ve hediyelerini takdim eden İlçe Kaymakamı Fikret Zaman öğrencilerle sohbet etti, öğrencilerin dilek ve isteklerini dinledi. Geleneksel oyunlarımızdan yakan top oyunu öğrencilerle oynadı.

Öğrencilerle birlikte kitap okuyan İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, Hasan Yiğit'in İstiklal Marşı kitabını öğrencilere hediye etti. Eğitim Öğretim yılı başında bu kitap hakkında hep birlikte konuşmak istediğini belirtti. Çocuklarımızın geleceğimizin teminatı olduğunu, onların her daim huzurlu ve mutlu ortamlarda eğitimlerine devam etmesi gerektiğinin altını çizen Kaymakam Zaman, kendilerini hiçbir zaman yalnız hissetmemeleri gerektiğini söyledi. Güzel bir tatil geçirmelerini bol bol kitap okumalarını temenni etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI