Advert

OSMAN TORUN’A VEDA YEMEĞİ

Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan Osman Torun’un tayini çıkması nedeni ile çalışma arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi.

OSMAN TORUN’A VEDA YEMEĞİ

Alaçam Öğretmenevi ASO müdürlüğünde düzenlenen veda yemeğinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl konuşmasında şu ifadelere yer verdi; Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tayini çıkan çalışma arkadaşımız Osman Torun’a yeni görev yerinde başarılar dileriz. "Her ayrılık bir başlangıca vesile olur. Bu durum kamu görevlisi olmanın bir gereğidir. Ne mutlu ki bir arada çalıştığımız sürece arkadaşlarımız çalışmaları ve katkıları ile bu yatırımı yaptılar, bu temelleri attılar. "Her emek bir iz bırakır." Kurum kültürü dediğimizde işte bu izlerin bütünüdür. Kurum kültürümüzün bir emaresi olarak bugün dostluk ve kardeşlik içinde hep bir arada arkadaşımızı uğurlamak üzere toplandık. İlçemiz milli eğitimine katkıları, hizmetleri ve gayretlerinden  dolayı şükranlarımı sunuyorum dedi.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tayini çıkan Osman Torun duyduğu memnuniyeti dile getirerek başta İlçe Milli Eğitim Müdürüm Serhat Murat Karagöl ve çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim dedi. Bu güzel günde beni yalnız bırakmayarak mutluluğuma ortak olan siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI