Advert

YAKAKENT’TE ‘’BİRAZ MUTLULUK BİRAZ NOSTALJİ AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ’’

Yakakent 100. Yıl İlkokulu ‘’Biraz Mutluluk Biraz Nostalji Açık Havada Sinema Keyfi’’ diyerek Okullarının bahçesini bir Açık Hava Sineması haline getirerek Yakakent‘te bir ilki gerçekleştirdiler.

YAKAKENT’TE ‘’BİRAZ MUTLULUK BİRAZ NOSTALJİ AÇIK HAVADA SİNEMA KEYFİ’’

Tüm öğrenci ve velilerin yanında Yakakent halkının da büyük ilgi gösterdiği eskiye dair en ufak ayrıntıların düşünüldüğü   (gazoz, mısır patlağı, dondurma vb.) gecede;  ‘’100. YIL İLKOKULU BİR OKULDAN FAZLASI’’  Sloganlarının gereğini bir kez daha yerine getirdi. Velisiyle, öğrencisiyle, öğretmeniyle ve çevre halkıyla bütünleşen okul netice olarak başarı zincirlerine her gün bir yenisini ekleyerek yoluna devam ediyor. E-Twinning te daha önce AVRUPA KALİTE ÖDÜLÜ alarak CLİMATE ACTİONS PROJECT projesi ile Dünya da İLK 250 Okul arasına giren okul, daha geçen hafta ULUSAL KALİTE ETİKETİ’ni de almaya hak kazandı. Sportif alanda da okul öğrencileri OKUL SPORLARI’nda İlimizde düzenlenen Masa Tenisi Turnuvalarına katılarak; Minik Erkekler kategorisinde İl BİRİNCİSİ, Minik Kızlar Kategorisinde İL İKİNCİSİ alarak bu alanda da başarılarını gösterdiler.

Okul Müdürü Kadir BOZKURT,  Atamızın deyişiyle ‘’Mutlaka Muzaffer Olmamız gereken bir mesleği yapıyoruz. 100. Yıl İlkokulu Bir Okuldan Fazlası derken öylesine demedik. Bu sloganımızın gereği ve bilincinde hareket ediyoruz dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI