Advert

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KARAGÖL’DEN YILSONU MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Murat Karagöl 2021-2022 yılı sona ermesi sebebi ile yılsonu mesajı yayınladı, mesajında şu ifadelere yer verdi; Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Velilerimiz, özveriyle hep birlikte sürdürdüğümüz 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KARAGÖL’DEN YILSONU MESAJI

Öğrencilerimizin anne ve babaların heyecanla beklediği karnelerle birlikte uzun bir tatil dönemine başlıyoruz. Ülkemizin ve hepimizin geleceği için gösterdiğiniz bu gayretli çalışmalarınızdan dolayı, Saygıdeğer Öğretmenlerimizi ve Okul Yöneticilerimizi tebrik ediyor; sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Sevgili öğrenciler, elbette sizler rakamlarla ölçülemeyecek kadar değerlisiniz; aldığınız karneler, çalışmalarınız karşılığında verilmiş bir dönüttür. Bu dönüt sayesinde kendinizi değerlendirecek ve geleceğinizi inşa etmek adına sağlam adımlarla yola devam edeceksiniz. Sonuç ne olursa olsun, hayata dair umudunuzu, cesaretinizi, başarıya olan inancınızı, başarabileceğinize dair güveninizi hiçbir zaman yitirmeyin. Aileniz, öğretmenleriniz ve bizler, eğitim yolculuğunuzda sizlere en iyi şekilde rehberlik edebilme gayesiyle durmaksızın çalışıyoruz. Sizlere düşen vazife daima iyi bir insan olmak ve potansiyelinizin farkına varmaktır. Bu amaç doğrultusunda her gün yenilenerek, gelişerek emekleri boşa çıkarmayacağınıza güveniyoruz. Bu tatil sürecinde bol bol kitap okumanızı, aynı zamanda kişisel gelişiminizi tamamlayacak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılarak nitelikli bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Evlatlarını bizlere emanet eden, her zaman destek olan ve aile kavramını okula taşıyarak gücümüze güç katan velilerimize teşekkür ediyor, çocuklarınızla geçireceğiniz sağlıklı ve mutlu tatiller temenni ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI