Advert

BAŞKAN HAMDİ YILDIZ’DAN ALAÇAM ZİYARETİ

Samsun 1 Nolu Şube Başkanı Hamdi Yıldız ve Alaçam Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Bayram Bircan ile birlikte ilçemizde bulunan bazı okulları ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

BAŞKAN HAMDİ YILDIZ’DAN ALAÇAM ZİYARETİ

Samsun 1 Nolu Şube Başkanı Hamdi Yıldız ve Alaçam Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Bayram Bircan ile birlikte Şehit Kadir Kara İmam Hatip Lisesi müdür yardımcılığı görevine yeniden görevlendirilen Ali Gündeş hocamızı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.

Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürlüğü tarafından 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönemi itibariyle uygulamaya başlanılan "İPEK BÖCEĞİ YETİŞTİRİYORUZ" projesi ile ilgili yapılan çalışmalar ile ilgili Proje koordinatörü Hafize Güler’den bilgiler aldı. Yapılan çalışmaların okul için çok başarı olduğunu vurgulayan Başkan Hamdi Yıldız daha sonra okul müdürü Mehmet Çay’ı makamında ziyarette bulunarak bilgiler aldı.

Alaçam Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Bayram Bircan, Samsun 1 Nolu Şube Başkanımız sayın Hamdi Yıldız beyin samimiyetlerinden dolayı şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ederim dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI