Advert

YAPRAK VE AYKUT ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Ülkü ve Radi Şen’in oğulları, Gülsüm ve Tayyar Uzunal’ın kızları Yaprak ve Aykut 02 Temmuz 2022 Cumartesi akşamı Zafer Düğün Salonunda yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.

YAPRAK VE AYKUT ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi Şen'in kıymetli evladı Av. Aykut Şen ile Yaprak Uzunal çiftinin Nikah merasimlerini Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma gerçekleştirerek mutluluklarına ortak oldular. Çiftimize, Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, çiftlere neşe içinde huzurlu bir hayat sürmeleri temennisiyle bir ömür boyu mutluluklar diledi. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Yakakent kaymakamı Abdussamet Kılıç ve Siyasi Partilerin Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile şölen havasında bir Nikah ve Düğün merasimi gerçekleştirildi.

Yakakent Zafer Düğün Salonunda düzenlenen törenle Yaprak ve Aykut Şen çifti hayatlarını birleştirdi. Genç çift, ilk dansları yaptıktan sonra davetlilerle birlikte gönüllerince eğlenirken kendileri için özel olarak hazırlanan pastayı birlikte kestiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI