Advert
Advert
Advert

ALAÇAM ENGELLİLER DERNEĞİ’NDEN TEKERLEKLİ SANDALYE

Alaçam Engelliler Derneği tarafından engellilerin ihtiyaçlarına uygun tekerlekli sandalye yardımı yapıldı.

ALAÇAM ENGELLİLER DERNEĞİ’NDEN TEKERLEKLİ SANDALYE

Alaçam Engelliler Derneği, Maddi imkansızlıklar nedeniyle tekerlekli sandalye alamayan Yenicami Mahallesinde ikamet eden Gülizar Saka ve Kadıköy Mahallesinde ikamet eden Fatma Kurnaz, Alaçam Engelliler Derneği’nden tekerlekli sandalye talebinde bulundular. Yapılan gerekli incelemeler sonrasında ailelere Alaçam gönüllüsü Yüksel Sezgin tarafından gönderilen tekerlekli sandalyeler Alaçam Engelliler Derneği tarafından engelli bireylere teslim edildi.

Alaçam Engelliler Derneği Başkan Yardımcısı Cevdet Topal “Kendisi Alaçamlı ve Gölcük’te yaşıyor, doğduğu topraklarda olmamasına rağmen İlçemizi unutmayarak ilçemize yaptığı bu tür yardımlardan dolayı Alaçam Engelliler Derneği adına kendisine teşekkür ediyoruz. Yüksel Sezgin’bey derneğimize bu güne kadar yaklaşık 40 tane tekerlekli sandalye bağışında bulundu. Burada amaç insanlarımıza yardımcı olunması ve en iyi hizmeti almasıdır, bizler de elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar destek olmaya çalışıyoruz bu yardımların miktarından çok niteliği önemlidir, İnşallah bu yaptığınız yardımlar başka insanlara da örnek olur ve sizin gösterdiğiniz duyarlılığı onlarda gösterirler” dedi.

Yüksel Sezgin kimdir: Alaçam’da doğmuş, ilkokul ve orta öğrenimini Alaçam’da tamamlamış, daha sonra Astsubay olarak 35 yıl bu vatanına hizmet edip daha sonra emekli olmuş bir Alaçam sevdalısı. Alaçam’da ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmakta Alaçam’da ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak okullara kırtasiye, giyim, ayakkabı gibi malzemeleri göndererek eğitime destek vermeye çalışan emekli astsubay Yüksel Sezgin’e teşekkür ediyoruz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU