Advert

KARAASLAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Kurban Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KARAASLAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi; “Paylaşmanın, bir ve beraber olmanın, dayanışmanın, kardeşliğin en güzel örneklerinin sergilendiği bir bayrama daha sağlık içinde erişmenin huzurunu yaşıyoruz. Yaklaşmak anlamına gelen ‘kurban’ millet olma bilincini ve sevgi bağını kuvvetlendirmek bakımından eşsiz bir fırsattır.

Kurban Bayramı bizi Rabb’imize yakınlaştırırken insanlığı ayakta tutan değerlerimizin yeniden hatırlanmasına vesile olmaktadır. İhtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmek, kimsesizlerin kimsesi olmak ve bayram sevincini paylaşmak demektir.

Veren el olmayı en büyük hasletlerden biri olarak gören, paylaşmanın bereketine inanan bir inancın ve medeniyetin mensupları olarak Kurban Bayramı’nı ruhuna uygun şekilde yaşamak için hazırlanıyoruz.

Son yıllarda idrak ettiğimiz bayramları koronavirüs salgını nedeniyle sevdiklerimizden, yakınlarımızdan uzak geçirmek durumunda kalmış, bayram sevincini yeterince hissedememiştik. Bugün de salgın tam anlamıyla hayatımızdan çıkmadığından tedbiri elden bırakmamak kaydıyla bayramımızı geçireceğiz.

Kurban Bayramı içinde yollarda olan tüm vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymalarını istirham ediyor, yollarının açık olmasını diliyorum.

Bizler huzur içinde bir bayram geçirelim diye canlarını feda etmekten çekinmeyen, vatan uğruna şehadet şerbeti içen aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Mübarek Kurban Bayramı’nın ülkemiz ve İslam alemi için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, tüm hemşehrilerimizin ve milletimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI