Advert

ALAÇAM’DA “15 TEMMUZ” PROGRAMI!

Alaçam’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü resmi programı belli oldu.

ALAÇAM’DA “15 TEMMUZ” PROGRAMI!

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma programları Samsun Valisi Doç. Dr. Zülküf Dağlı ve protokol üyelerinin katılımı ile Alaçam’da 15 Temmuz Cuma günü saat 15.00’da 15 Temmuz Şehidi Sevgi Yeşilyurt’un Annesi Gülbeyaz Yeşilyut ailesinin ziyareti ile başlayacak.

Daha sonra Saat 15.30’da Samsun Valisi Doç. Dr. Zülküf Dağlı ve protokol üyelerinin katılımı ile Doyran mahallesindeki 15 Temmuz Şehidi Muhammed Ali Aksu ve İstiklal Harbi Gazi’si Arif Zengin’in kabrinin ziyareti.

Saat 15.45’de Samsun Valisi Doç. Dr. Zülküf Dağlı ve protokol üyelerinin katılımı ile 15 Temmuz Şehidi Muhammed Ali Aksu’nun ailesinin ziyareti gerçekleştirilecektir.

Saat 19:30’da Alaçam Şadiyey Camiinde Mevlid-i Şerif ve Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Hatim duası ile devam edecek.

Saat 21:00’den sonra Alaçam Anneler parkında 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması, Şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dua, 15 Temmuz Şehitlerinin yer aldığı görüntülerinin sergilenmesi, şiirlerin okunması, konuşmalar (kaymakam ve belediye başkanı), Cumhur Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın canlı bağlantıyla halkımıza hitabı, ilahi ve dinletiler.

Saat: 00:13’de bütün camilerde Sala okunması ve Kur’an-ı Kerim okunması ile sona erecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI