Advert

ŞİRİNKÖY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN ETKİNLİK

Alaçam Şirinköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ŞİRİNDER) tarafından 16 Temmuz Cumartesi günü 9.cusunu düzenlediği Dürtmen Yayla Şenlikleri, Karakucak Güreşleri ve Keşkek Festivali düzenlendi.

ŞİRİNKÖY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN ETKİNLİK

Alaçam Şirinköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ŞİRİNDER) tarafından düzenlenen güreşlerde Başpehlivanlığı Erzurum’dan Kenan Gör kazandı 2.liği Amasya’dan Fatih Kambur 3.lüğü Samsun’dan Mesut Aşkın ile Reşat Kuzgun kazandı. 2023 yılı güreş ağalığını geçen yılki güreş ağası Serken Dağlı yine alarak 2023 yılı güreş ağası oldu.

Dernek Başkanı Adem Sağlam: Alaçam Şirinköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ŞİRİNDER) tarafından bu yıl 9.cusunu düzenlediği Dürtmen Yayla Şenliklerinde bizleri yalnız bırakmayan Alaçam Belediye Başkanımız Sayın; İlyas Acar’a Garnizon Komutanımız Sayın; Yaşar Görmez’e, Belediye Meclis Üyelerimize, Ziraat Odası Başkanımız Sayın Hüseyin Bedir’e, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanımız Sayın; Fuat Canbaz’a, İyi Parti İlçe Başkanımız Sayın; Dursun Ayvaz’a, Deva Partisi İl Başkanımız Sayın; Kebire Birer Türk’e Deva Partisi Alaçam İlçe Başkanımız Sayın; Serkan Dağlı’ya, Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği Güreş Ağamız Sayın; Turgut Şahin’e Değerli Kamu, Kurum Amirlerimize, Mapa Denizcilik Tic. Lim. Şirketi Sahibi İşadamları Şeref Şahin ile Ufuk Şahin’e, Yiğit-Sam Denizcilik Tic. Ltd. Şirketi Sahibi İşadamları Şenol Şahin ile Reşit Şahin’e, Pelitbükü Goğuzlular Dernek Başkanı Hikmet Çetin ile Yönetimine ve Sponsorlarımıza Şirinder Yönetim Kurulu adına teşekkür ederim dedi.

Başkan Sağlam, bu yıl 9.sunu düzenlediğimiz dürtmen yayla şenlikleri karakucak güreşlerimiz ve keşkek şölenimizi gelecek yıllarda daha güzel bir şekilde yapmaya gayret göstereceğiz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI